Naše služby

Motto: "Verní klientom s vášňou pre informačné technológie"

IT Projektový Manažment

Podporíme Vaše IT projekty v oblasti projektového riadenia, zabezpečenia kvality, dokumentačného a konfiguračného manažmentu v priebehu celého životného cyklu IT projektov.

Vývoj IT riešení na mieru

Vytvoríme prispôsobené IT riešenia pre Vaše požiadavky a zabezpečíme jednotlivé fázy alebo celý životný cyklus IT projektov: návrh, vývoj, testovanie, nasadenie a údržbu.

Transformácia existujúcich IT systémov

Prispôsobíme existujúcu IT infraštruktúru Vašim potrebám. Ponúkame správu IT systémov na profesionálnej úrovni (Unix/Linux, MS Windows).

Viac ako IT poradenstvo

Naším krédom je poskytovať pod jednou strechou profesionálne, spoľahlivé, kreatívne a proklientsky orientované IT služby prispôsobené pre Vaše individuálne potreby.

Viac ako IT vývoj

Vyvíjame a integrujeme serverové a desktopové riešenia, vnútropodnikové systémy (ERP, CRM), vrátane mobilných a multiplatformových aplikácií. Navrhujeme webové stránky, internetové portály a poskytujeme platformy webových obchodov (webshopy).

Viac ako IT služby

Zabezpečujeme spoľahlivý hosting webov a aplikačných služieb. Naviac ponúkame GPS sledovanie a automatickú knihu jázd pre osobné a nákladné vozidlá za bezkonkurenčné ceny: FLEET-GTS.

O nás

O nás

Spoločnosť bola založená v roku 2011 špecialistami, ktorí majú dlhoročnú prax a skúsenosti v oblasti informačných technológii, vývoja softvéru a IT projektov vrátane ich kompletného životného cyklu. Skúsenosti sme nadobudli v nadnárodných, zahraničných ako aj lokálnych spoločnostiach a bankách úspešným realizovaním a manažovaním projektov, okrem iných aj projektov Európskej Vesmírnej Agentúry (ESA). Naším krédom je poskytovať pod jednou strechou profesionálne, spoľahlivé, kreatívne a proklientsky orientované IT služby prispôsobené pre Vaše individuálne potreby. Našim cieľom je ponúknuť služby a riešenia profesionálne, kvalitne, inovatívne a diskrétne a stať sa spoločnosťou, na ktorú sa môžete obrátiť kedykoľvek s dôverou a očakávaním, že Vám ochotne poradíme, navrhneme, zmanažujeme, zrealizujeme a spravujeme Vaše IT projekty a informačné systémy k Vašej plnej spokojnosti.

Pre viac informácií prosím kontaktujte nás.

Novinky

  • Naša nová web stránka

    S radosťou Vám oznamujeme uvedenie našej novej webovej stránky, umiestnenú na známej adrese: www.sk-iconuslting.eu. Hlavným cieľom aktuálnej inovácie stránky bolo, umožniť jednoduchšiu  a prehľadnejšiu navigáciu jej obsahu, ponúkaných služieb a produktov a poskytnúť aktuálne informácie pre všetkých našich klientov a záujemcov. Za Vaše prípadné postrehy, názory a návrhy na zmenu a ďalšie vylepšenie stránky Vám vopred ďakujeme: […]

    Čítať viac Naša nová web stránka